Warsztaty barmańskie, degustacje

Podczas tego wieczoru nasi barmani przeprowadzą dla uczestników spotkania warsztaty barmańskie – zaprezentowane zostaną efektowne barmańskie sztuczki, oraz nowoczesne i niestandardowe sposoby przyrządzania drinków.

Dzięki naszej ofercie warsztatowej każde spotkanie firmowe może stać się wspaniałą zabawą z dawką humoru, smaku oraz wiedzy barmańskiej. Zorganizowane przez nas z pasją i zaangażowaniem szkolenie barmańskie to idealna opcja na integrację grupy, podczas spotkań czy eventów firmowych.

Podczas trwania warsztatów barmańskich Państwa goście nauczą się jak poprawnie przygotować zarówno standardy światowe jak i wariacje na ich temat, ale również każdy z uczestników będzie miał za zadanie stworzyć swoją własną i unikalną kompozycję koktajlu – oczywiście z pomocą naszych barmanów !

Spotkanie urozmaicą również konkursy barmańskie dla uczestników z atrakcyjnymi nagrodami, które zawsze wywołują dużo emocji, radości i śmiechu.

Warsztaty podczas, których goście będą mogli wejść za bar i nauczyć się przygotowywania koktajli wyglądają następująco: przygotowujemy bar, przy którym udzielamy rad i wskazówek aby goście mogli przez chwilę poczuć się jak prawdziwi barmani i mogli przygotować własnoręcznie pyszne koktajle. Przy okazji opowiadamy historię tych koktajli i najciekawsze wątki, które w znaczący sposób wpłynęły na rozwój miksologii na świecie. Warsztaty prowadzimy w luźnej, integracyjnej atmosferze.


Wypełnij formularz, podaj datę i lokalizację imprezy oraz ilość gości a my przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.