Bar Prosecco

Prosecco Bar – bar mobilny do rozlewania prosecco, białego wina oraz piwa.

Prosecco z baru mobilnego jest przez cały czas trwania imprezy idealnie schłodzone oraz odpowiednio perliste, nie ma potrzeby chłodzenia dużej ilości butelek, nie ma też sytuacji w której prosecco się wygazuje a wino białe będzie cały czas idealnie schłodzone.

Prosecco – co to takiego? – to włoskie wino musujące.

Jak smakuje? – Prosecco ma delikatny owocowy smak: gruszka, jabłko, trochę cytrusów, czasami pojawiają się nuty kwiatowe, owocowego cukierka i galaretki. W smaku nie jest bardzo kwaskowate, choć wersja „brut” jest mocno wytrawna, z lekką goryczką. Extra-dry smakuje w połowie drogi między winem półwytrawnym i półsłodkim, jak świeże owoce.

 zamów nas na event

Prosecco Van to koncepcja mobilnego baru z winem na kieliszki.

Nasz wyjątkowy Prosecco Van swoją obecnością uświetni każde przyjęcie weselne, w sali balowej, restauracji, domu weselnym, hotelu czy w plenerze. Dzięki nam weselne powitanie winem musującym może wyglądać zupełnie inaczej, oryginalnie. Nasz Prosecco Van to  również doskonały dodatek do baru koktajlowego a jego wyróżniający się wygląd przyciągnie uwagę i uczyni wieczór niezapomnianym dla Waszych gości.

Planujesz uroczystość w plenerze – idealnym dodatkiem będzie nasz piękny Van, jest niewielki i mobilny dzięki czemu zmieści się i dopasuje do każdej przestrzeni. Jego elegancki i oryginalny wygląd cieszyć będzie oko, a w środku pyszne wino ze słonecznych Włoch.

W skrócie:

    • Van stanie się Hitem Waszego Wesela !
    • Wspaniała atrakcja dla Twoich Gości
    • Najwyższa włoska jakość wina
    • W barze królować będą Kolorowe drinki na bazie Prosecco
  • Van stanowić będzie dodatkowe tło do oryginalnych zdjęć ślubnych
  • Alternatywą dla Vana może być wózek prosecco

Wypełnij formularz, podaj datę i lokalizację imprezy oraz ilość gości a my przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.